Πάντα κερδίζω για τον εαυτό μου  και για όσους με αγαπούν.

Δεν κερδίζω κανέναν.

Ορισμός Διαιτητών και Βοηθών για τους Αγώνες Α΄, Β΄& Γ΄ Ερασιτεχνικών Κατηγοριών της Ε.Π.Σ. Πιερίας 16 & 17 /10/21

ΕΝΩΣΗ  ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ  ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ  Ν. ΠΙΕΡΙΑΣ

Επιτροπή Διαιτησίας της Ε.Π.Σ. Πιερίας

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ   ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΣΑΒΒΑΤΟ  16-10-2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΣ Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ΠΑΡ. ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑΑ.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥΠΛΑΤΑΜΩΝΑ16:00ΒΡΕΣΚΑΣΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ Δ.ΡΑΦΑΗΛΙΔΗΣΓΛΥΚΟΠΟΥΛΟΣ 
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ«»ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ Α.ΜΗΝΟΥΔΗΣΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣΣΚΟΥΦΑΣΤΣΑΟΥΣΙΔΗΣ 
ΔΙΑΣ ΔΙΟΥΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣΔΙΟΥ«»ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ  Γ.ΚΟΥΤΣΙΚΑΝΙΔΗΣΚΟΥΚΙΩΤΗΣΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ 
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥΚΟΡΙΝΟΥ«»ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣΚΥΡΙΑΚΟΥΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ 
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΑ.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣΘ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ«»ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣΒΡΟΥΖΟΣΓΕΡΜΑΝΟΣΛΕΦΑΣΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ 
ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΑ.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ«»ΝΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣΦΩΤΙΑΔΟΥΜΠΑΤΣΑΡΑΣΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ 

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ   ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΚΥΡΙΑΚΗ  17-10-2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΣ Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ΠΑΡ. ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Γ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝΛ. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ12:00ΜΕΓΑΣΚΟΥΤΣΙΚΑΝΙΔΗΣΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ 

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ   ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΚΥΡΙΑΚΗ  17-10-2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΣ Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ΠΑΡ. ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Π.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣΚ.ΜΗΛΙΑΣ12:00ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣΧΑΛΚΙΔΗΣ  ΣΤ.ΜΠΑΤΣΑΡΑΣΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ 
ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Β΄ΛΟΦΟΥ«»ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣΚΟΥΚΙΩΤΗΣΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΣΚΟΥΦΑΣΤΖΙΑΤΖΙΟΥ 
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣΑ.Ε. ΚΟΥΚΟΥΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ«»ΓΙΑΜΟΥΖΗΣΧΑΛΚΙΔΗΣ  Β.ΣΚΟΥΜΠΑΣΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣΚΟΥΛΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ«»ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΒΡΟΥΖΟΣΚΟΥΡΙΝΙΩΤΗΚΑΡΑΚΑΣΙΔΗΣ 
ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥΚΑΤΕΡΙΝΗ F.C.ΕΛΑΦΟΥ«»ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ Γ.ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣΣΤΥΛΟΣΛΕΦΑΣΤΣΑΚΝΑΚΗΣ 
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑΡΕΠΩ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ   ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΚΥΡΙΑΚΗ  17-10-2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΣ Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ΠΑΡ. ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ16:00ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ  Γ.ΣΚΟΥΦΑΣΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ 
ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥΑ.ΑΓΙΑΝΝΗ«»ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ Α.ΧΑΛΚΙΔΗΣ  ΒΣΚΟΥΜΠΑΣΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣΤΣΑΟΥΣΙΔΗΣ 
ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣΚΑΛΛΙΘΕΑΣ«»ΓΙΑΜΟΥΖΗΣΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣΚΟΥΚΟΥΒΙΤΗΣΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣΤΖΙΑΤΖΙΟΥ 
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥΙ. ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΗ«»ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣΜΗΝΟΥΔΗΣΣΤΥΛΟΣΛΕΦΑΣΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ 
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑΓ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥΙ. ΠΑΡΑΛΥΚΙΔΗΣ«»ΜΕΓΑΣΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣΧΑΛΚΙΔΗΣ ΣΤ.ΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ 
ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣΡΕΠΩ