Ε.Π.Σ.ΠΙΕΡΙΑΣ ΟΡΙΣΜΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄. Β΄& Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 23 & 24-10-2020

Ε.Π.Σ.ΠΙΕΡΙΑΣ ΟΡΙΣΜΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄. Β΄& Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 23 & 24-10-2020

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ   ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΣΑΒΒΑΤΟ  23-10-2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΣ Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ΠΑΡ. ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Α.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣ15:30ΓΙΑΜΟΥΖΗΣΚΟΥΚΟΥΒΙΤΗΣΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ  Γ.ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣΚΟΥΛΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 
ΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΒ  Δ.Α.Κ.15:30ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣΜΗΝΟΥΔΗΣΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣΣΚΟΥΦΑΣΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ 
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥΠ.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012ΗΛΙΑΣ ΔΟΥΛΙΑΣ15:30ΒΡΕΣΚΑΣΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ Β.ΜΠΑΤΣΑΡΑΣΤΣΑΟΥΣΙΔΗΣ 
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ15:30ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ Δ.ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣΓΛΥΚΟΠΟΥΛΟΣ 
ΔΙΑΣ ΔΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑΔΙΟΥ15:30ΝΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣΦΩΤΙΑΔΟΥΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣΛΕΦΑΣΞΑΝΘΟΟΥΛΟΣ 
ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝΑ.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ15:30ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣΚΟΥΤΣΙΚΑΝΙΔΗΣΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ 

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ   ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΚΥΡΙΑΚΗ  24-10-2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΣ Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ΠΑΡ. ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ12:00ΒΡΟΥΖΟΣΚΟΥΚΟΥΒΙΤΗΣΚΟΥΚΙΩΤΗΣΛΕΦΑΣΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ   ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΚΥΡΙΑΚΗ  24-10-2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΣ Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ΠΑΡ. ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣΚΑΤΕΡΙΝΗ F.C.ΕΞΟΧΗΣ12:00ΓΙΑΜΟΥΖΗΣΧΑΛΚΙΔΗΣ Β.ΣΚΟΥΜΠΑΣΜΠΑΤΣΑΡΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥΠ.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣΣΒΟΡΩΝΟΥ12:00ΓΕΡΜΑΝΟΣΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ Δ.ΣΤΥΛΟΣΣΚΟΥΦΑΣΤΣΑΚΝΑΚΗΣ 
Α.Ε. ΚΟΥΚΟΥΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥΕΝΩΣΙΑΚΟ Ν. ΕΦΕΣΣΟΥ12:00ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣΦΩΤΙΑΔΟΥΑΒΡΑΜΙΔΗΣΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣΚΑΡΑΚΑΣΙΔΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Β΄ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ12:00ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣΜΠΑΤΣΑΡΑΣΚΟΥΛΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 
Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1978ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ12:00ΚΡΟΜΜΥΔΑΣΝΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣΚΟΡΙΝΙΩΤΗΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ 
ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ3-0 ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ   ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΚΥΡΙΑΚΗ  24-10-2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΣ Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ΠΑΡ. ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥΓ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥΓ. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ15:30ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ Δ.ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣΣΚΟΥΦΑΣΛΑΙΟΣ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ   ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΚΥΡΙΑΚΗ  24-10-2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΣ Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄ΠΑΡ. ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Γ.ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΛΟΦΟΥ15:30ΓΙΑΜΟΥΖΗΣΒΡΟΥΖΟΣΧΑΛΚΙΔΗΣ Β.ΜΑΒΙΝΗΣΤΣΑΚΝΑΚΗΣ 
ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΙ. ΠΑΡΑΛΥΚΙΔΗΣ15:30ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣΚΟΥΚΙΩΤΗΣΡΟΥΜΕΛΗΣ 
ΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗΒΡΥΑΣ15:30ΝΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣΚΡΟΜΜΥΔΑΣΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣΛΕΦΑΣΚΩΤΟΥΛΗΣ 
ΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥΦΩΤΕΙΝΩΝ15:30ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣΜΗΝΟΥΔΗΣΧΑΛΚΙΔΗΣ ΣΤ.ΓΛΥΚΟΠΟΥΛΟΣ 
ΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥΡΕΠΩ