ΟΡΙΣΜΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 6 & 7-11-2021 Α΄ Β΄& Γ΄ Ερασιτεχνική

ΟΡΙΣΜΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 6 & 7-11-2021 Α΄ Β΄& Γ΄ Ερασιτεχνική

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ   ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΣΑΒΒΑΤΟ  06-11-2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΣ Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΑΜΩΝΑΠ.Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 2012ΠΛΑΤΑΜΩΝΑ15:00ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ Γ.ΚΟΥΤΣΙΚΑΝΙΔΗΣΦΩΤΙΑΔΟΥ
ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΚΟΡΙΝΟΥΓ.Α.Σ. ΣΒΟΡΩΝΟΥΚΟΡΙΝΟΥ15:00ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣΚΥΡΙΑΚΟΥΜΠΑΤΣΑΡΑΣ
ΔΙΑΣ ΔΙΟΥΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΔΙΟΥ15:00ΜΕΓΑΣΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ
Α.Μ.Σ.  25η ΜΑΡΤΙΟΥΑ.Ε. ΚΑΡΙΤΣΑΣΓ. ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ15:00ΓΙΑΜΟΥΖΗΣΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣΓΕΡΜΑΝΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥΑ.Ε. ΠΕΡΙΣΤΑΣΗΣΗΛΙΑΣ ΔΟΥΛΙΑΣ15:00ΝΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣΧΑΛΚΙΔΗΣ ΣΤ.ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
ΑΕΤΟΣ ΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝΑΡΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΩΝΚΑΤΑΛΩΝΙΩΝ15:00ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ Α.ΜΗΝΟΥΔΗΣΚΡΟΜΜΥΔΑΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ15:00ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ  Β.ΧΑΛΚΙΙΔΗΣ Β.

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ   ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΚΥΡΙΑΚΗ  07-11-2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΣ Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΒΟΡΩΝΟΥΑ.Ε. ΚΟΥΚΟΥΣΒΟΡΩΝΟΥ11:30ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣΚΩΤΟΥΛΑΣΣΤΥΛΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ 1978ΤΑΥΡΟΣ ΕΛΑΦΟΥΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ11:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΜΟΥΖΗΣΚΟΥΡΙΝΙΩΤΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΑΧΗΣΠ.Α.Ο. Κ.ΜΗΛΙΑΣΛΟΦΟΥ11:30ΒΡΟΥΖΟΣΜΠΑΤΣΑΡΑΣΣΚΟΥΜΠΑΣ
Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑΕΡΜΗΣ ΕΞΟΧΗΣΕΝΩΣΙΑΚΟ11:30ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣΣΚΑΜΠΑΡΔΩΝΗΣ Π.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Β΄ΚΑΤΕΡΙΝΗ F.C.ΜΥΛΑΥΛΑΚΟΥ11:30ΚΡΟΜΜΥΔΑΣΧΑΛΚΙΔΗΣ ΣΤ.ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥΟΛΥΜΠΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ3-0 ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΑ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ:   4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ         Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ   ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:  ΚΥΡΙΑΚΗ  07-11-2021

ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣΓΗΠΕΔΟΩΡΑΔΙΑΙΤΗΤΗΣΒΟΗΘΟΣ Α΄ΒΟΗΘΟΣ Β΄
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΔΟΞΑ 10 ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥΑΓΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ15:15ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ Α.ΦΩΤΙΑΔΟΥΝΙΚΟΛΙΤΣ
ΠΙΝΔΟΣ Α. ΑΓΙΑΝΝΗΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑΑ.ΑΓΙΑΝΝΗ15:15ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣΒΡΟΥΖΟΣΣΚΟΥΜΠΑΣ
ΕΛΠΙΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣΟΡΦΕΑΣ ΦΩΤΕΙΝΩΝΑΝΔΡΟΜΑΧΗΣ15:15ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣΚΟΥΚΟΥΒΙΤΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥΝΕΟΣ ΠΑΜΒΡΙΑΚΟΣΛΙΤΟΧΩΡΟΥ15:15ΓΕΡΜΑΝΟΣΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ Β.ΤΣΙΚΛΗΤΑΡΗ Δ.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΚΑΛΛΙΘΕΑΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΙ. ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΗ15:15ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣΠΑΡΟΥΣΗΣΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ
Γ. ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΛΟΦΟΥΡΕΠΩ